Liverpool GR
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Liverpool GR

Walk on with hope in your heart..
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Στην αναμονή ο Kuyt

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Zaylen
Admin
Admin
Zaylen


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 127
Ομάδα : Παναθηναικός
Points : 5900
Registration date : 01/04/2008

Στην αναμονή ο Kuyt Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Στην αναμονή ο Kuyt   Στην αναμονή ο Kuyt Icon_minitimeΔευ Μαρ 02, 2009 12:39 am

Στην αναμονή ο Kuyt

Τις εξελίξεις με την ανανέωση ή όχι του συμβολαίου του Rafa Benitez περιμένει ο Dirk Kuyt προκειμένου να βάλει κι αυτός την υπογραφή του σε νέο συμβόλαιο με τη Liverpool.

Με δηλώσεις του ο Ολλανδός επιθετικός των Reds αποκάλυψε πως ο Benitez του ζήτησε να περιμένει μέχρι να λυθεί η δική του υπόθεση με τη Liverpool, αλλά τόνισε πως ακόμη και σε περίπτωση που ο Benitez δεν ανανεώσει, αυτός είναι χαρούμενος να παραμείνει στο Anfield αν τον θέλει η ομάδα.

“Ο Rafa μου είπε ότι θέλει να ανανεώσω το συμβόλαιό μου, αλλά μου είπε να περιμένω πριν ξεκαθαρίσει πρώτα η δική του υπόθεση. Προσωπικά συγκεντρώνομαι στα παιχνίδια της ομάδας και δεν ανησυχώ. Είμαι χαρούμενος στη Liverpool και θέλω να μείνω. Δεν ξέρω αν το μέλλον μου εξαρτάται από αυτό του προπονητή. Εάν ο σύλλογος με θέλει τότε εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα. Σίγουρα είναι σημαντικό να γνωρίζεις ποιος είναι ο προπονητής, αλλά όπως είπα θέλω να μείνω στη Liverpool” ανέφερε ο Kuyt.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://liverpool.catsboard.com
 
Στην αναμονή ο Kuyt
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Liverpool GR :: Liverpool GR :: Μεταγραφές-
Μετάβαση σε: